poniedziałek, 14 marca 2011

Idol nastolatek ( Teen idol) Meg Cabot

Kiedy dyrektor prosi Jenny, żeby zaopiekowała się nowym uczniem, nic jeszcze nie zapowiada katastrofy. Ale to przecież... Luke Striker, największy nastoletni gwiazdor Hollywood!! Jako Lucas Smith przygotowywuje się w liceum w Clayton do nowej roli. I nikt nie może się o tym dowiedzieć. Czy Jenny potrafi dochować tajemnicy i nie zakochać się w najwspanialszym chłopaku na świecie??

Moja opinia: Meg Cabot powraca. To pierwsza książka kończąca się inaczej niż miałam nadzieję się skończy. Nie znaczy to, że nie jest interesująca. Postacie są ciekawie przedstawione, a metamorfoza Jenny bardzo dobrze wyodrębniona. Na początku wydawało mi się dziwne, że cała szkoła tak bardzo przepada za główną bohaterką ale szybko to przetrawiłam. Jeśli mam być szczera, to ta książka jest u mnie na miejscu ostatnim twórczości pani Cabot. Mimo to nadal ją lubie i zachęcam do Przeczytania.
Pati

2 komentarze:

  1. Kocham książki Meg Cabot. Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;) ;p Kiedy wstawisz fotki półki?

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie dzisjaj wypożyczyłam książkę tej autorki-Kiedy piorun uderza. Po tą prędzej czy później też sięgnę. Dodaję cię do linków

    OdpowiedzUsuń