poniedziałek, 14 marca 2011

Moja półeczka.

Na samym początku chciałabym podziękować Klaudii za zaproszenie mnie w ogóle do tej zabawy. Chociaż moja bilioteczka nie jest ogromna jestem z niej ogromnie zadowolona. Mam nadzieje, że wkrótce się ona powiększy o kolejne książki. Posiadam kilka książek, które są jedną z części serii, ponieważ nie wszystkie książki idzie teraz z owej serii dostać, więc zadowalam się chociaż namiastką. Zazwyczaj mam szczęście i trafiam na ulubione części. Z góry przepraszam za jakość, w moim pokoju panuje kiepskie światło.Na mojej półce znajdują się książki z różnych "krain". Każdego jest po trochu. 
 
Zaczynając od strony lewej: Jane Austen - Duma i uprzedzenia, Amanda Quick - Fascynacja,  William Makepeace Thackeray - Targowisko próżności, Choderlos de Laclos - Niebezpieczne związki, Jane Austen - Rozważna i romantyczna, Pocałunki z piekła, Scott Spencer - Statek z papieru, Feliks i dywan, Abramakabra - czyli jak załatwić mafię, Tajemniczy ogród, Kubuś Puchatek (ach! Ta klasyka ;) ), Zemsta, Pinokio, 4 Czerwca, Melania w piekielnych tarapatach. Do moich ulubionych z ww. należy Duma i uprzedzenie.  Z tej strony zdecydowanie króluje Meg Cabot. Niestety, jedna z moich książek jej autorstwa - Liceum Avalon - jest w tej chwili pożyczona mojej koleżance. Mój niedawny nabytek, seria Sen Lisy McMann teraz dumnie prezentuje się na półeczce. Po pani Cabot, dwie książki z serii Ty+Ja, dwa romanse, saga Domu Nocy autorstwa duetu Cast i Drugie życie Bree Tanner.

Mam nadzieje zapełnić kolejną półkę w tym roku! Trzymajcie kciuki!

Pati

4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawa biblioteczka :) Z chęcią wybrałabym z niej kilka pozycji do przeczytania :)
  Dziękuję za komentarz na moim blogu, mam nadzieję, że jeszcze do mnie zajrzysz, a ja dodaję Twojego bloga do odwiedzanych ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam serię Lisy McMann, a do zakupu Drugiego życia Bree Tanner dopiero się przymierzam. Książkę co prawda już czytałam, ale jak mięć kolekcje S. Meyer to całą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojj nie które mam a niektóre bym ci podkradła np. Meg Cabot
  Ps; dodaje cię do linków ;D ;p

  OdpowiedzUsuń